BEZ POBEDNIKA U SUPERLIGI: Identičan rezultat u Novom Pazaru i na "Krovu"!

IZVOR: Republika - 05.11.2021 | 19:37

Fudbaleri Novog Pazara i TSC Bačke Topole odigrali su nerešeno, 1:1 u utakmici 16. kola Linglong Superlige Srbije, a identičan rezultat je bio i na meču Voždovac-Čukarički.

Novi Pazar - TSC

Pazarci su poveli golom u 12. minutu kada je Bojan Čečarić pogodio mrežu gostiju za vođstvo od 1:0.

Sa tim rezultatom se i otišlo na poluvreme, da bi u nastavku Stefan Vukić u 68. minutu doneo izjednačenje TSC–u, a kasnije se ispostavilo da je to bio konačan rezultat.

Fudbaleri Voždovca i Čukaričkog su takođe odigrali nerešeno 1:1.

Poveo je Čukarički golom Ibrahima Ndiajea u sedmom minutu, da bi izjednačenje Voždovcu doneo Miloš Milović u 68. minutu.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1107-37148"));