NASTAVLJA DA CEPA MREŽE: Nova DVA GOLA Aleksandra Mitrovića!

IZVOR: Republika - 24.10.2021 | 15:20

Fudbaleri Fulama su kao gosti savladali u okviru 14. kola Čempionšipa Notingema Foresta rezultatom 4:0.

Srpski golgeter Aleksandar Mitrović

Fulam jevrlo brzo poveo autogolom Spensa, što je ujedno bio i konačan rezultat nakon prvih 45 minuta.

U nastavku igre, tačnije u 62. minutu srpski napadač Aleksandar Mitrović postiže novi gol i donosi londonskom timu prednost od 2:0.

Samo nekoliko minuta kasnije bilo je i 3:0, a pogodak je postigao Kebano.

Fulam je do nogu potukao bivšeg šampiona Evrope, novim golom Mitrovića u finišu duela, ovoga puta sa bele tačke.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-2-37154"));