GOREO SENT DŽEJMS PARK: Veliki preokret Vest Hema protiv Njukasla!

IZVOR: Republika - 15.08.2021 | 14:59

Vest Hem je u sjajnom meču posle preokreta savladao Njukasl sa 4:2 (1:2), u okviru prvog kola Premijer lige.

Fudbaleri Vest Hema

Domaćin je rano poveo na "Sent Džejms Parku" golom Kaluma Vilsona u 5. minutu.

Izjednačenje je stiglo u 18. minutu kada je Kresvel pogodio za 1:1.

Do poluvremena Marfi donosi novu prednost "svrakama" lepim golom glavom posle kornera sa leve strane.

Međutim, u nastavku se igra domaćih raspala, a "čekićari" su preuzeli stvari u svoje ruke.

Već u 53. minutu je Benrahma doneo novo izjednačenje, a u 63. je dosuđen penal koji je Antonio promašio, ali Souček vratio u mrežu za preokret.

Samo tri minuta kasnije je Antonio ispravio svoju grešku i stavio tačku na veliku pobedu Vest hema na startu nove sezone u Premijer ligi.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1-37036"));