LIGAŠKI DEO PRVOLIGAŠKOG KARAVANA JE OKONČAN: Goleada u Gornjem Milanovcu, lider teškom mukom savladao "fenjeraša", Grafosi pali u Sremskoj Mitrovici!
IZVOR: Vladimir Vorih - 15.04.2023 | 18:00
Okončano je i 30. kolo prvoligaškog karavana.
Velika subota donela je mečeve poslednjeg 30. kola prvoligaškog karavana nakon kojih je poznat sastav učesnika u plej-of i plej-aut fazi takmičenja.
Svi mečevi na programu su od 16 časova, a promene rezultata možete pratiti uživo samo na "Republika.rs".
- IMT (Novi Beograd) - Zlatibor (Čajetina) 1:0 (0:0)
Stadion: FK Bežanija
Sudija: Marko Gnjatović
IMT (Novi Beograd): Kojić, Ćirković, Džinović, Glišić, L. Luković, M. Luković, Radočaj, Savić, Stamenić, Stefanović, Vukić.
Zlatibor (Čajetina): Andžić, Čumić, Cvetković, Janjić, Karać, Komorski, Rmuš, Saliman, Savić, Vještica, Vrbić.
- Inđija Toyo Tires (Inđija) - Radnički (Novi Beograd) 3:0 (1:0)
Stadion: Toyo Tires arena
Sudija: Predrag Simić
Inđija Toyo Tires (Inđija): Čupić, Desančić, Janjić, Mijailović, Nedeljković, Rađen, Srbijanac, M. Stojanović, S. Stojanović, Đurić, Đurković.
Radnički (Novi Beograd): Lazarević, Andrić, Brežančić, Gordić, Iharoš, M. Lukić, S. Lukić, Nuredini, Obradović, Pešić, Đokić.
- Loznica (Loznica) - Trayal (Kruševac) 1:1 (0:0)
Stadion: FK Radnički Klupci
Sudija: Stefan Filipović
Loznica (Loznica): Vukašinović, Abubakar, Dabić, Damnjanović, Jevremović, Marinković, Martinkevič, Pantić, Petrović, Popović, Vićentijvić.
Trayal (Kruševac): S. Savić, Aleksić, Dobrosavljević, Krstić, Mijailović, Pavlović, Punoševac, Rašković, I. Savić, Sredojević, Stojanović.
- Mačva (Šabac) - Jedinstvo (Ub) 1:1 (0:0)
Stadion: FK Mačva
Sudija: Stefan Jeknić
Mačva (Šabac): Samurović, Belić, Jevtić, Novaković, Pejović, Popović, Radunović, Ristić, Ristivojević, Savković, Vraštanović.
Jedinstvo (Ub): Jovanović, Andrić, Denić, Doderović, Ibrahim, Karikari, Marković, Miladinović, Milanović, Milićević, Rajović.
Foto: FK Jedinstvo Ub
- Metalac (Gornji Milanovac) - GFK Sloboda (Užice) 4:3 (1:1)
Stadion: Metalac Gornji Milanovac
Sudija: Igor Kovačević
Metalac (Gornji Milanovac): Mirković, Abah, Bačkulja, Bulatović, Fićović, Furtula, Maksimović, Marković, Milinković, Nešić, Škorić.
GFK Sloboda (Užice): Đoković, Baćanin, Cvetić, R. Glišović, T. Glišović, Golubović, Milekić, Miličić, Petrović, Ristić, Stanojević.
- OFK Vršac (Vršac) - Železničar (Pančevo) 1:1 (0:0)
Stadion: Gradski stadion u Vršcu
Sudija: Nikola Petrović
OFK Vršac (Vršac): Andrijanić, Andrić, Braunović, Diuf, Kadijević, Lazevski, Pavlov, Stanisavljević, Stojković, Tasić, Todorović.
Železničar (Pančevo): Živković, Balaž, Hajdin, Kordić, Lainović, Milikić, Obradović, Petrović, Tomanović, Zuvić, Đorđević.
- Rad (Beograd) - RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad) 0:0
Stadion: "Kralj Petar I"
Sudija: Predrag Janjuš
Rad (Beograd): Nović, Abrego, Arsić, Krepaldi, Jovanović, Mihajlović, Mladenović, Rakić, Ratković, Živojinović, Zonjić.
RFK Novi Sad 1921 (Novi Sad): Elesin, Balabanović, Blagojvić, Klimako, Cucin, Hrubik, Jokić, Milosavljev, Obeng, Serdar, Živković.
- Radnički (Sremska Mitrovica) - RFK Grafičar (Beograd) 3:1 (1:0)
Stadion: Gradski stadion
Sudija: Uroš Ržić
Radnički (Sremska Mitrovica): Ostojić, Čarapić, Ilić, Isailović, Ivić, Obija, Petrović, Protić, Spasojević, Đorđević, Đukanović.
RFK Grafičar (Beograd): Guteša, Bubanj, Ćurić, Dimitrić, Ibanjez, Ivelja, Jovanović, Petrović, Radojević, Vasiljević, Vico.
Foto: FK Radnički Sremska Mitrovica