METALAC REDOM GAZI: Pred ekipom iz Gornjeg Milanovca oružje položio i Radnički! (VIDEO)

IZVOR: Republika - 22.08.2022 | 08:18

Dojučerašnji superligaš očigledno ima nameru da se ekspresno vrati u društvo najboljih.

Nakon četiri odigrana kola u okviru Mozzart Bet Prve lige Srbije na čelu tabele izdvojile su se ekipe beogradskog Grafičara i Metalca iz Gornjeg Milanovca.

I dok su "Grafosi" u subotu u velikom derbiju prvoligaškog karavana savladali ekipu IMT-a rezultatom 1:0, ekipa Metalca je dan kasnije bez većih problema osvojila bodove u duelu sa Radničkim iz Sremske Mitrovice.

Ekipa trenera Dejana Rađenovića sve je rešila u uvodnim trenucima susreta. Domaćin je do prednosti stigao već u 6. minutu kada se nakon kornera u petercu gostiju najbolje snašao Nemanja Zdravković.

Do drugog pogotka Gornjomilanovčani stižu deset minuta kasnije. Mrežu Mihaila Dragićevića zatresao je Filip Antonijević. Bila je to sjajan akcija domaće ekipe na desnom krilu, usledio je fantastičan centaršut, a već pominjanom Antonijeviću ostalo je samo da se "pokloni" na drugoj stativi i smesti loptu u mrežu.

M

Ispostavilo se da je to bio i konačni rezultat susreta.

U narednom 5. kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije ekipa Metalca gostuje u Šapcu ekipi Mačve, dok će Radnički na svom terenu u Sremskoj Mitrovici ugostiti OFK Vršac.