ASISTENCIJA, PA GOL: Vlahović u punom gasu otvorio novu sezonu (VIDEO)

21:39 >> 22:50

Dušan silni razbio Udineze.

Dušan Vlahović

Reprezentativac Srbije Dušan Vlahović otvorio je novu fudbalsku sezonu na najbolji mogući način.

Fudbaleri Juventusa su u prvom kolu Serije A pobedili Udineze sa 3:0, a centralna figura meča bio je napadač "stare dame".

Vlahović je meč otvorio asistencijom za Federika Kijezu, već u drugom minutu.

Srpski napadač je potom u 20. minutu duplirao prednost gostiju iz Torina, pošto je bio precizan sa bele tačke.

Do poluvremena su "bjankoneri" poveli i 3:0, pošto je Adrijen Rabio u sudijskoj nadoknadi zatresao mrežu.

Na kraju se to ispostavilo kao konačan rezultat, pošto su mreže u drugom delu mirovale.

Vlahović je odigrao 85 minuta protiv "zebri", a za razliku od njega je Filip Kostić celu utakmicu presedeo na klupi za rezerve.

Na drugoj strani je Lazar Samardžić priliku dobio na startu drugog poluvremena.