VELIKI PREOKRET! Crvena zvezda ostala bez titule prvaka Srbije!

11.04.2023

20:00

Pehar ne stiže na Marakanu.

Fudbaleri TSC su posle velikog preokreta savladali Voždovac rezultatom 3:1, čime su sačuvali teoretsku šansu da osvoje titulu prvaka Srbije.

Tim iz Bačke Topole posle 30 kola Superlige Srbije ima 20 bodova manje od lidera šampionata Crvene zvezde, pa je ovom pobedom odložio slavlje na Marakani bar za još sedam dana.

"Zmajevi" su poveli u 13. minutu preko Danila Todorovića, ali je TSC došao do preokreta već u prvom poluvremenu.

Saša Jovanović je u 22. minutu poravnao rezultat, a Petar Ratkov je u 30. doneo preokret gostima sa severa Srbije.

Fudbaleri TSC slave gol na Krovu

Konačan rezultat postavio je Martin Mirčevski u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena.

Ovim trijumfom je TSC obezbedio drugu poziciju uoči starta plej-ofa, pošto ima bolji međusobni skor od Čukaričkog i ne zavisi od ishoda derbija između "brđana" i Partizana koji je prekinut i biće nastavljen u sredu.