HOLANĐANIN ZAIGRAO ZA CRVENE: Gakpo debi za Liverpul neće pamtiti po lepom (VIDEO)

07.01.2023

23:11

Ni nova zvezda nije pomogla "redsima".

Kodi Gakpo na debiju u dresu Liverpula

Fudbaleri Liverpula nisu uspeli da se plasiraju u šesnaestinu finala FA Kupa, ali nisu ni eliminisani, pošto su sa Vulverhemptonom na Enfildu remizirali 2:2, pa će se igrati još jedna utakmica, ali na stadionu "vukova".

Ova utakmice nije bila za pamćenje, ali će ostati upisano da je na njoj za "redse" debitovao Kodi Gakpo.

Gosti su poveli u 26. minutu preko Gonsala Gedeša, ali je Darvin Nunjez u poslednjim trenucima prvog poluvremena poravnao rezultat.

U drugom delu su prvi gol dali domaći igrači, tačnije Mohamed Salah, u sedmom minutu nastavka.

Hi-Čan Hvang je u 66. minutu doneo izjednačenje Vulvsima, a umalo je u 82. potpuno rezultat preokrenuo Toti, ali mu je pogodak poništen zbog ofsajda.