PRVO CVEĆE NA POKLON, A ONDA ISTINA UŽIVO! Novinari Nove S se kiselo nasmejali kada su pitali gospodina na pijaci kako živi: "Vučiću kapa dole!" (VIDEO)

Vesti

28.06.2026

09:00

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Na komentar da te puteve plaća narod, gospodin kaže da je uvek narod sve plaćao, i puteve sad i za vreme Tita!

PRVO CVEĆE NA POKLON, A ONDA ISTINA UŽIVO! Novinari Nove S se kiselo nasmejali kada su pitali gospodina na pijaci kako živi: "Vučiću kapa dole!" (VIDEO)

Foto: Tanjug /Jaroslav Pap, AI Gemini

Novinari blokaderske televizije Nove S borave u Kraljevu, gde intervjuišu ljude na pijaci. Novinari su obilazili pijacu i počeli da razgovaraju sa jednim gospodinom koji prodaje cveće, ne očekujući ono što je usledilo! 

U razgovoru sa jednim lepo vaspitanim gospodinom, dobili su na poklon cveće, tačnije drvo za koju se veruje da donosi novac. Naime, šok je usledio kada su pitali gospodina kako se živi u Srbiji danas.

- Pa živi se odlično, živi se dobro, odlično. Ko hoće da radi, može da zaradi, ima da zaradi svaki dan, znači može da se zaradi dobro. Ko neće da radi, on ne može ni da, ne može ni da živi - rekao je on.

Na komentar novinara da je život dosta poskupeo, gospodin je rekao:

- Nije poskupeo, šta je poskupelo, pa sve je normalno. Al' ja ako smem da kažem nešto još više, gospodinu Vučiću kapa dole. On je ovu Srbiju digao iz pepela, iz pepela - naglasio je on.

Kako je dodao, on je sinoć bio u Beogradu, na skupu "Srbija jedna porodica" i tamo ga je snimila televizija.

O tome šta je čuo na skupu, on kaže:

- Čuli smo mnogo, rad, red, disciplina, jednostavno, kratko, jasno. Kome nije dobro, kome nisu dobri auto-putevi, neka kupe po jednog magarca i neka idu preko brda. Mi smo noćas stigli za sat i 40 minuta, sat i 50 minuta, Beograd-Vrnjačka Banja. To nešto govori.

PROČITAJTE JOŠ: "PONOSAN NA NAŠ NAROD! ZAJEDNO MOŽEMO SVE"! Vučićeve reči protutnjale svetom, SVI SU VEČERAS GLEDALI U SRBIJU!

Republika

Foto: TANJUG/ AMIR HAMZAGIĆ/ bg/ Tanjug Nenad Mihajlović

Skup u Beogradu

Na komentar da te puteve plaća narod, gospodin kaže da je uvek narod sve plaćao, i puteve sad i za vreme Tita, kao i kada su nekada dovodili struju u sela.

Na pitanje novinara ko je bolji, Vučić ili Tito, odgovorio je:

- Bolji je Vučić. Izgradio je, sada da vam kažem, pet puta, deset puta više auto-puteva. Napravio ogromne fabrike. Pa, pa Žutaći su nam zatvorili fabrike, Magnohrom, Jasen, prvu petoletku, 14. Oktobar, Slobodu u Čačku. Al' gospodin Vučić doveo mnogo, zaposlio, jednostavno izvadio je Srbiju iz pepela. I njemu kapa dole, da mu se ljube noge i ruke - rekao je gospodin.

Njegove reči dovele su do kiselog osmeha na licima novinara Nove S.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO

Komentari (0)

Loading