BAHATOST! Blokaderi u preskupim džipovima terorišu građane Zrenjanina! (VIDEO)
Jezive scene sinoć su zabeležene u Zrenjaninu.
Foto: Republika
Blokaderi nastavljaju da terorišu građane.
Jezive scene sinoć su zabeležene u Zrenjaninu.
Blokaderi su se tokom noći vozili po gradu u preskupom džipu i terorisali građane!
Ovo nažalost nije jedini primer. Blokaderi već mesecima maltretiraju građane cele Srbije.
Podsetimo na objavu na društvenoj mreži X svedoči o nasilju blokadera.
- Blokaderi polivaju svakoga ko ne misli kao oni, brane da im odlepiš sličice, potom je pobegao kada su nadležni prišli - napisala je Neda Perić uz snimak događaja.
Podsećamo, blokade saobraćajnica i nasilne scene blokadera ponovo su juče zabeležene što je uznemirilo javnost.
Naime, na jednom od prometnijih gradskih pravaca došlo je do ozbiljnog incidenta nakon što su blokaderi, uprkos upozorenjima, nezakonito zaustavili saobraćaj i izazvali potpuni kolaps na ulici.
Snimci sa lica mesta, prikazuju atmosferu haosa i tenzije. Prema tvrdnjama prisutnih građana, grupa blokadera okružila je jednog vozača koji je pokušavao da prođe blokiranom saobraćajnicom. Situacija je potom eskalirala u ozbiljan incident.
Vozač je, u pokušaju da se udalji, velikom brzinom krenuo u rikverc i tom prilikom oborio starijeg muškarca koji se nalazio iza vozila. Povređeni muškarac pao je na asfalt, dok su okupljeni pritrčali da mu pomognu.
Na društvenim mrežama i među građanima odmah su se pojavile poruke da "nema povlačenja i nema relativizacije", uz tvrdnje da odgovornost za današnji incident snose upravo oni koji su organizovali blokadu i izazvali opasnu situaciju na ulici.
BONUS VIDEO
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)