"LJUDI ĆE DA BIRAJU IZMEĐU POVRATKA U PROŠLOST ILI RAZVOJA I SLOBODE": Oglasio se predsednik Vučić! (FOTO)
Jasna poruka.
Foto: TANJUG/ ANA PAUNKOVIĆ/ bg
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić oglasio se putem zvaničnog Instagram naloga i poslao jaku poruku građanima
- Na izborima, kada god da budu, ljudi će da biraju između povratka u prošlost, pljačkanja i rasparčavanja zemlje, ili ćemo da nastavimo putem razvoja i slobode - napisao je predsednik u opisu fotografije.
Prethodno, predsednik Vučić izjavio je juče u Batrovcima da su pred građanima uskoro odlučujući, odsudni izbori za budućnost Srbije, na kojima se, kako je istakao, donosi odluka hoćemo li u budućnost ili u prošlost.
Vučić je, obraćajući se velikom broju okupljenih građana, istakao da su to izbori na kojima se donosi odluka hoćemo li u budućnost ili u prošlost.
- Hoćemo li da vratimo vlast u ruke onima koji su zemlju uništili, 12 godina su je razarali, onima koji su po komadu ili na kilo mesa prodavali Srbina Haškom tribunalu, onima koji su razorili našu privredu i otpustili 550.000 ljudi, zatvorili sve naše fabrike, narod postajao siromašniji, a oni sve bogatiji. Hoćemo li da im damo to pravo da nam opet učine i još pri tome da se obračunavaju sa svima onima koji su od njih bili bolji i uspešniji - rekao je Vučić.
Istakao je da se na izborima donosi odluka da li će se vlast vratiti u ruke onih koji nisu u Srbiji izgradili nijednu bolnicu, auto-put, prugu niti tehnološki park ili će Srbija ići u budućnost.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (4)
Ema
10.05.2026 10:14
Narod ima poverenja u svoju drzavu
Aleksa
10.05.2026 10:36
Ne znam ko bi, osim samih lidera opozicije, koji su bili deo te prošlosti, glasao za vraćane na staro, od pre 15 i više godina. Da je bilo dobro sa njima, glasali bismo za njih. Ali nije bilo dobro građanima, samo njima, na funkcijama bilo je odlično. Biraćemo one koji su nam prmenili život, izgradili a ne zatvorili, fabrike, puteve, celu Srbiju.
Nikola
10.05.2026 10:42
Narod ne želi da im država padne u ruke pljačkaškoj politici opozicije i blokadera
Miki
10.05.2026 16:58
Zelimo da idemo samo napred i u jos bolju i jacu Srbiju