ĐOKOVIĆA ČEKA PAKAO: Novak saznao ime rivala u četvrtfinalu US Opena!

04.09.2023

02:27

Noletu neće biti nimalo lako.

Najbolji teniser ikada Novak Đoković saznao je ime rivala u potencijalnom četvrtfinalu US Opena.

Ukoliko Nole pobedi Bornu Goja, u meču koji uživo možete pratiti na našem portalu, naredni protivnik biće mu Tejlor Fric.

Amerikanac je u osmini finala zaustavio kvalifikanta iz Švajcarske, Dominika Strikera.

Fric je slavio rezultatom 3:0 (7:6, 6:4, 6:4), posle dva sata i pet minuta igre.

U prvom setu su oba tenisera po jednom oduzimala servis protivniku, pa je on rešen u taj-brejku, koji je sa 7:2 pripao američkom igraču. U naredna dva seta je Fric pravio po jedan brejk, dok nije dopuštao Švajcarcu da učini isto.

To što Đokovića čeka Fric u narednoj rundi, znači da će publika u Njujorku biti ekstremno protiv srpskog asa, odnosno na strani svog sunarodnika.