FINALE JE IPAK PREDALEKO! KOŠMARAN dan za srpski TENIS!

15:46

Još jedan poraz Srba u Gštadu.

Hamad Međedović

Srpski teniser Hamad Međedović poražen je u polufinalu turnira u Gštadu.

Njega je u dva seta porazio Argentinac Pedro Kaćin - 6:3. 6:1. Meč je trajao 65 minuta.

Nije se rezultat meča ni u jednom trenutku dovodio u pitanje, iskusniji rival je bolje koristio svoje šanse i rutinski je priveo meč kraju.

Iako je imao sjajnu nedelju nije Hamad uspeo da se domogne finala, a ranije tokom dana na istom stepeniku stao je i njegov sunarodnik Miomir Kecmanović.

Ima vremena za momka iz Novog Pazara, imao je odlične pobede na ovom turniru, savladao je i Dominika Tima i najavio da njegovo vreme tek dolazi.

Turnir u Gštadu se igra za nagradni fond od 562,815 evra, a pobednik će pored čeka osvojiti i 250 ATP bodova.