KATASTROFA: Totalni anonimus eliminisao Lajovića sa Vimbldona!

03.07.2023

20:45

Duci razočarao svoje navijače.

Srpski teniser Dušan Lajović doživeo je šokantan poraz u prvom kolu Vimbldona.

Bolji od njega bio je domaći predstavnik Jan Hoinski, koji je posle dva sata i 37 minuta slavio nakon preokreta rezultatom 3:1 (5:7, 7:6, 6:2, 6:2).

Lajović je uz dosta muke osvojio prvi set (7:5) protiv 164. reketa planete, a u drugom je propustio priliku da duplira prednost, pošto je u taj-brejku izgubio sa 7:4.

U naredna dva seta je Lajović "nestao" sa terena, pošto je oba izgubi osa po 6:2.

Hoinski će u drugom kolu igrati protiv Huberta Hurkača, koji je sa 6:1, 6:4, 6:4 nadigrao Alberta Ramosa-Vinjolasa.

Kladionica Meridian vam poklanja 4.000 RSD BONUSA - pogledaj kompletnu ponudu za Vimbldon na sajtu meridianbet.rs i SASTAVI ŠAMPIONSKI TIKET!