UDARIĆE BRAT NA BRATA U BANJALUCI! Đoković saznao PROTIVNIKA, publika će biti ODUŠEVLJENA!

20.04.2023

12:13

Čeka nas srpski derbi na Srpska openu.

Novak Đoković u Banjaluci

Novak Đoković saznao je ime rivala u četvrtfinalu Srpska opena.

Noletu će na megdan izaći još jedan Srbin, Dušan Lajović, pa se može reći da će udariti brat na brata usred Banjaluke.

Lajović je sa 2:0 (6:3, 6:0) počistio Francuza Gregora Barera i na taj način zakazao je duel protiv Đokovića.

Dušan Lajović koji je trenutno 70. igrač planete, odigrao je maestralan meč protiv 57. tenisera na ATP listi i za sat vremena i pet minuta igre savladao je Barera.

Dušan Lajović

Krenuo je furiozno Duci u meč, odmah je napravio brejk, poveo sa 3:0 u prvom setu, ali je Francuz uzvratio i uspeo da izjednači na 3:3. Nije to omelo Lajovića koji je uzeo naredna tri gema i za 44 minuta rešio je prvi set u svoju korist sa 6:3.

U drugom setu - totalna dominacija! Lajović je osvojio svih šest gemova i za samo 21 minut stigao je do drugog seta i prolaska u četvrtfinale gde će ga čekati Novak Đoković.

Đoković i Lajović do sada su snage odmerili dva puta i Nole je odneo obe pobede. Pre osam godina bio je bolji u Dohi (6:2, 6:1), dok je 2018. trijumf upisao u Monte Karlu (6:0, 6:1).

Nema sumnje da nas sada očekuje pravi spektakl koji će oduševiti publiku u Banjaluci.