VELIČANSTVENI KECMANOVIĆ: Obara velikane kao KEGLE - Ćilić mu pao u KANDŽE!

13.03.2022

21:13

Velika pobeda mladog tenisera.

Miomir Kecmanović

U okviru turnira u Indijan Velsu, naš teniser, Miomir Kecmanović, sastao se sa hrvatskim teniserom Marinom Ćilićem.

Iako su svi videli Ćilića kao faovrita na ovom meču, Kecmanović je od samog početka bio potpuno ravnopravan protivnik. Prvi set je došao do taj-brejka, gde je iskusni Ćilić ipak prvevagnuo rezultatom 9:7.

Međutim, Kecmanovića to nije poremetilo, već je još žustrije uzvratio u drugom setu i izjednačio, pobedivši u drugom setu sa 6:3.

U trećem setu su je bilo vrlo neizvesno, te je i taj set otišao u taj-brejk.

Ovaj put, Kecmanović nije posustao i nakon preokreta u taj-brejku i pobedio sa 8:6.

Kecmanović - Ćilić 2:1 (6:7, 6:3, 7:6).

Podsećamo da je Kecmanović trenutno 38. na ATP listi.