LAJOVIĆ NEMOĆAN! U drugom meču dana počišćen sa terena!

05.01.2022

10:36

Teniska reprezentacija Srbije pretrpela je poraz od Španaca u trečem kolu ATP kupa u Sidneju. Dušan Lajović poražen je u drugom meču dana od Roberta Bautiste Aguta rezultatom 2:0 (6:1; 6:4) u setovima!

Dušan Lajović

Nakon prilično ubedljivog prvog seta koji je završen rezultatom 6:1, u drugom setu je viđena velika borba u kojoj je smireniji na brejk loptama bio Španac i zasluženo slavio 6:4.

Srbija je već nakon prvog meča i poraza Filipa Krajinovića od Karenja Buste izgubila šanse za prolaz u polufinale, tako da ovaj susret nije nosio takmičarski značaj.

Podsetimo, Srbija je bila oslabljena neigranjem Novaka Đokovića, koji je nakon dosta neizvesnosti juče potvrdio svoje učešće na Australijan Openu!