NIŠTA OD SRPSKOG DERBIJA U SINSINATIJU: Krajinović dobio set SA NULOM pa dozvolio preokret!

17.08.2021

07:36

Srpski teniser Filip Krajinović poražen je u prvom kolu turnira u Sinsinatiju. Bolji od njega je bio Aleks De Minor iz Australije sa 0:6, 6:4, 6:4 nakon dva sata i osam minuta igre.

Propustio svoje šanse.

Ovo je bio prvi međusobni okršaj dvojice teniser.

Srpski teniser je u prvom gemu spasao dve brejk lopte i to mu je dalo samopouzdanje, pa je taj set dobio sa nulom, što je delovalo kao najava dominacije.

Australijanac je pak u drugom gemu drugog seta spasao brejk loptu, a onda je u petom gemu napravio brejk što mu je bilo dovoljno da izjednači na 1:1.

Tri brejka su viđena u odlučujućem setu, a dva je napravio De Minor i plasirao se u drugo kolo.

Aleks De Minor u drugom kolu igra sa pobednikom duela Lajović - Monfis.