ŠTA ĆE REĆI GROBARI? Nejpirova IZJAVA dolila SO na ranu Partizana!

08.03.2024

23:25

Bivši igrač Crvene zvezde doneo pobedu Armaniju.

Košarkaši Partizana su posle velike drame izgubili od Olimpije u Milanu rezultatom 85:83 u okviru 28. kola Evrolige.

Junak domaćina bio je Šabaz Nejpir, koji je postigao pobednički koš nešto više od pet skundi pre kraja meča.

Amerikanac je bio veoma raspoložen ove večeri, da bi po završetku utakmice protiv crno-belih istakao veliko zadovoljstvo zbog trijumfa.

- Drago mi je što sam deo ove ekipe. Zasluge za pobedu pripisujem saigračima. Promašivao sam šuteve u drugom poluvremenu, ali su nastavili da kreiraju za mene. Odigrali smo izvanredno u odbrani i napadu - rekao je Nejpir.

Nejpir slavi sa igračima Armanija

Nekadašnji igrač Crvene zvezde je na kraju opisao poslednji koš, kojim je doneo pobedu Mesininoj ekipi:

- Napravili smo dogovorenu akciju. Trebalo je da se ide u levu stranu - nije krio oduševljenje bivši košarkaš tima sa Malog Kalemegdana.

Armani je sada na skoru od 12 pobeda i 16 poraza, samo su na trijumf od plej-in zone, pa će nesumnjivo u nastavku ligaškog takmičenja juriti i Top 8 fazu.

U narednoj rundi, Italijani u petak gostuju ekipi Baskonije u Vitoriji, koja je večeras savladala Albu, dok Partizan ide na megdan Barseloni.