IZNENAĐENJE U MORAČI! Budućnost SRUŠILA favorita u Evrokupu!

10.01.2024

21:28

Košarkaši Budućnosti savladali su francuski Burg rezultatom 78:74 u okviru 14. kola Evrokupa.

Novom pobedom, Budućnost je došla do bilansa od 6 trijumfa i 8 poraza, što je svrstava na sedmo mesto, dok je Burg ostao na drugoj poziciji sa skorom 11-3, iza vodeće Gran Kanarije koja ima isti bilans.

Podgorički tim je odlično ušao u meč, te je posle prve deonice imao poen prednosti.

Posle toga je usledila moćna četvrtina gostiju, koji su na poluvremenu imali čak devet poena prednosti.

Ni to, međutim, nije to sputalo košarkaše Budućnosti, koji su u nastavku dodali papučicu  "na gasu", pa su u potpunosti preokrenuli utakmicu u svoju korist.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Vrajt sa 16 poena, dok su dvocifreni još bili i Makundu sa 12 i Mihailović koji je dodao 11 koševa, odličan je bio i Pol sa osam poena.

Što se tiče poraženog sastava, raspoložen je bio Luis sa 13 poena, dok je 11 koševa ubacio Morgan.