ZAKUVALO SE! Novo IZNENAĐENJE u Kataru: Maroko RAZMONTIRAO Belgiju koja će morati da se VADI protiv Hrvata! (VIDEO)

16:00

Čeka nas dramatična borba za osminu finala.

Marokanci slave gol Sabirija

Fudbaleri Maroka napravili su iznenađenje u 2. kolu grupe F Mundijala u Kataru.

Marokanci su uspeli da savladaju favorizovanu selekciju Belgije rezultatom 2:0 (0:0), golovima Sabirija u 73. i Abuhlala u 92. minutu utakmice.

DEŠAVANJA IZ KATARA MOŽETE PRATITI UŽIVO

Vezista Sampdorije se sjajno snašao 15-ak minuta pre kraja meča i savladao Kurtou, koji je vadio loptu iz mreže i u nadoknadi prvog poluvremena, posle pogotka Ziješa, koji je ipak poništen zbog ofsajda, nakon konsultacije sa VAR sobom.

Tačku je stavio još jedan rezervista, koji je na dodavanje Ziješa krunisao sjajnu kontru svog tima.

Opšti utisak je da su Belgijanci potpuno podbacili, a posebno razočaravajuću igru prikazali su nakon primljenog gola, jer su bili nemoćni da ugroze borbenu selekciju sa severa Afrike.

Trijumf Maroka dodatno je "zakuvao" situaciju u grupi uoči okršaja Hrvatske i Kanade, koji je zakazan za 17 časova. Afrikanci su sada lideri sa četiri osvojena boda, Belgija je ostala na tri, pa će u meču sa "Vatrenima" u trećoj rundi potražiti plasman u nokaut fazu SP.