13.11.2022

17:35

Gorelo je u "večnom gradu"!

Dragan Stojković Piksi

Fudbaleri Rome i Torina remizirali su 1:1 u spektakularnom meču 15. kola Serije A.

Među glavnim akterima bili su i srpski internacionalci Nemanja Matić sa jedne i Vanja Milinković-Savić i Nemanja Radonjić na drugoj strani.

Torino je vodio od 55. minuta pogotkom Linetija, da bi poravnanje u 70. odličnom intervencijom Milinković-Savić sprečio, zaustavivši pokušaj Zaniola.

Trener domaćih Žoze Murinjo isključen je bio u 89. minutu, da bi u 90. Roma dobila penal.

Odgovornost je preuzeo Andrea Beloti i pogodio stativu Vanjinog gola. Ipak, u samoj završnici duela Roma dolazi do boda golom Matića u 94. minutu meča.

Sa druge strane nemanja Radonjić je u igru ušao u 81. minutu meča, a za kratko vreme je svima pokazao sa kakvim brzinskim sposobnostima raspolaže.

Vanja i Nemanja se sada bacaju na pakovanje kofera za Katar!