PIKSI TRLJA RUKE! Reprezentativac Srbije postigao PRVENAC u Premijer ligi! I to na KAKAV NAČIN! (VIDEO)

16.03.2024

19:58

Sjajna reakcija Saše Lukića za koju golman Totenhema nije imao rešenje.

Piksi

Reprezentativac Srbije, Saša Lukić bio je jedan od najboljih igrača u pobedi Fulama nad Totenhemom rezultatom 3:0 (1:0), u okviru 29. kola Premijer lige.

Piksijev "orao" je postigao svoj prvi premijerligaški gol u dresu "kotidžera", a drugi za domaćina na isteku 49. minuta, nakon centaršuta belgijskog fudbalera Timotija Kastanja.

Lukić je fenomenalno zahvatio loptu kolenom i uspeo da je sprovede u mrežu, dupliravši prednost svoje ekipe i postavivši rezultat na 2:0 protiv favorizovanih "pevaca" u londonskom derbiju.

Prethodno je Rodrigo Muniz u 42. minutu doveo Fulam u vođstvo, dok je pobedu potvrdio isti igrač 19 minuta kasnije.

Saša Lukić, koji je prethodno nastupao za Torino, Levante i Partizan, pokazao je svoju vrednost kao vezista i reprezentativac Srbije. Njegov doprinos Fulamu ove sezone je značajan, a ovaj gol protiv Totenhema samo je potvrda njegovog kvaliteta i uticaja na igru tima.

Nema sumnje da će srpski vezista posle utakmice dobiti veliki broj čestitki, budući da mu je ovo "prvenac" na terenima Premijer lige. Reprezentativac Srbije je u Fulamu od prošle sezone, a pre toga je nastupao za Torino, Levante i Partizan.

Njegov gol obradovao je i selektora "orlova" Dragana Stojkovića Piksija, koji zadovoljno trlja ruke, zbog forme naših reprezentativaca u svim klubovima širom Evrope.

Podsetimo, u Španiji je Majorka slavila, a značajan doprinos dali su Rajković, Nastasić i Radonjić, dok je Vanja Milinković-Savić sjajnim odbranama uticao na trijumf Torina na gostovanju Samardžićevom Udinezeu.