SJAJAN DERBI NA MARAKANI! Pogledajte golove Spajića i Saldanje iz prvog poluvremena (VIDEO)

Autor: M. M.

09.03.2024

18:09

Na programu je 172. okršaj večitih rivala.

Fudbaleri Crvene zvezde poveli su sa 1:0 protiv Partizana u 44. minutu 172. večitog derbija golom Uroša Spajića.

Inače, Osman Bukari je par trenutaka pre toga propustio zicer, Aleksandar Jovanović je loptu odbio u korner.

Usledio je centaršut iz kornera, Naser Điga i Šerif Endiaj su istovremeno skočili na nju, ona je došla do Uroša Spajića koji je zakucao u mrežu sa pet metara.

POGLEDAJTE KAKO JE TO IZGLEDALO:

Štoper Zvezde je tako uspeo ono što nisu Bukari i Šerif Endiaj, koji su se obrukali promašivši zicere.

Dominirala je Zvezda, promašivala šanse, u finišu poluvremena napokon pogodila metu kada je Spajić postigao gol, a onda je surovo kažnjena.

U poslednjim trenucima prvog poluvremena večitog derbija, Partizanov spas je po ko zna koji put ove sezone bio Mateus Saldanja. U prvom minutu nadokade je pokazao sjajan golgeterski njuh i iskoristio poklon koji mu je servirala slabija intervencija Zvezdinog golmana Omrija Glazera.

BRAZILAC JE NA OVAJ NAČIN POGODIO MREŽU CRVENE ZVEZDE:

Na centaršut Goha, Izraelac je intervenisao ispred Kalulua ali taman toliko da odbije loptu na nogu Saldanji koji je reagovao u maniru pravog centarfora i pogodio praznu mrežu. Da li je Glazer mogao bolje ili je Zvezdina odbrana zaspala pored prvog strelca lige... Uglavnom, Partizan se dobro izvukao i na poluvreme otišao sa nerešnim rezultatom 16. prvenstvenim golom brazilskog napadača.