NEEFIKASAN DAN U SUPERLIGI: Tri meča rešio po jedan gol, a malo uzbudljivije bilo samo u Kragujevcu (VIDEO)

Autor: P. Z.

18.02.2024

19:21

Na četiri utakmice viđeno svega šest pogodaka.

Nedelja je bio dan u kom su odigrane četiri utakmice 21. kola Superlige Srbije, a tri pobede su ostvarili domaći timovi, jednu gosti, dok nerešenih rezultata nije bilo.

Fudbaleri Radničkog 1923 pobedili su u Kragujevcu ekipu Vojvodine rezultatom 2:1.

Golove za Radnički postigli su Sali Vižđi u 19. i Miloš Ristić u 85. minutu iz penala. Jedini strelac za Vojvodinu bio je Dejan Zukić u 64. minutu.

Mladost iz Lučana je u Subotici savladala ekipu Spartaka sa 1:0.

Jedini gol na utakmici postigao je Patrik Eze Frajdej u 68. minutu.

Fudbaleri TSC-a pobedili su na svom terenu ekipu Radnika rezultatom 1:0.

Strelac jedinog gola na utakmici bio je Ifet Đakovac, koji je realizovao penal  u 70. minutu.

Fudbaleri Radničkog su u Nišu slavili protiv ekipe Javora, takođe rezultatom 1:0.

Pobedu Nišlijama doneo je Jusuf Bamidele, pogotkom u 25. minutu.

U poslednjoj utakmici 21. kola Superlige Srbije sastaće se Voždovac i Napredak, a taj meč je na programu u ponedeljak od 17 časova na Krovu.

Trenutno stanje na tabeli je takvo da su Partizan i Crvena zvezda izdvojeni u borbi za titulu, TSC drži treće mesto i deluje da ne može da bude ugrožen, a na četvrtoj poziciji je Čukarički, koji nije previše odmakao pratiocima. Potom slede Novi Pazar, Vojvodina, Radnički 1923, Mladost, Voždovac i Spartak, koji su svi u četiri boda razmaka. Potom su od 11. do 15 pozicije zbijeni Napredak, IMT, Javor, Radnički Niš i Železničar, dok je Radnik zakucan za dno.