LUDILO U ENGLESKOJ: Liverpul se VRATIO NA VRH, Totenhem PREOKRENUO!

10.02.2024

20:03

Zanimljivo u Premijer ligi

Darvin Nunjez

U meču 24. kola Premijer lige, ekipa Liverpula ostvarila je pobedu od 3:1 nad ekipom Barnlija na svom terenu. Diogo Žota je bio taj koji je u 31. minutu doneo vođstvo "redse" na utakmici, ali je Dara O Šej uspeo da izjednači rezultat pre odlaska na poluvreme. Međutim, Luis Dijaz je vratio prednost domaćinu u 52. minutu, dok je konačan rezultat postavio Darvin Nunjez u 79. minutu utakmice. Ova pobeda odvela je Liverpul do ukupno 54 boda, čime su se popeli na vrh tabele sa dva boda prednosti u odnosu na drugoplasirani Mančester Siti.

Fulam nadigrao Bormut sa 3:1

U drugom meču dana, ekipa Fulama uspela je da ostvari pobedu nad ekipom Bormuta rezultatom 3:1 na Krejven Kotidžu. Strelci su bili De Kordova u 5. minutu, kao i Munjiz koji je pogađao u 36. i 52. minutu. Počasni gol za goste postigao je Sensei u 50. minutu.

Preokret Totenhema protiv Brajtona

U utakmici koja se odigrala u severnom Londonu, Totenhem je uspeo da ostvari preokret i pobedi ekipu Brajtona rezultatom 2:1, nakon što je na poluvremenu bio u zaostatku od 0:1. Brajton je poveo golom Grosa, a preokret domaćinima doneli su Pape Sar i Džonsom golovima u 61 odnosno 91. minutu utakmice.

Šefild došao do važne pobede protiv Lutona

Ekipa Šefilda zabeležila je značajnu pobedu na gostovanju Lutonu rezultatom 3:1.

Mančester siti – Everton 2:0 (0:0)