KABOKLO ODUŠEVIO GROBARE! Centar Partizana u TRI REČI opisao POBEDU Duljajevog tima! (VIDEO)

20.12.2023

22:51

Crno-beli zimuju na liderskoj poziciji superligaške tabele.

Bruno Kaboklo

Fudbaleri Partizana pobedili su na stadionu u Humskoj Crvenu zvezdu, u 171. Večitom derbiju rezultatom 2:1, u okviru odloženog devetog kola Superlige Srbije.

Izabranici Igora Duljaja su do pobede u 171. večitom derbiju došli golovima Bibrasa Natha u 38. iz penala i Mateusa Saldanje u 68. minutu, dok je utešni pogodak za crveno-bele, ujedno i prvi na superligaškoj sceni, postigao Šerif Endijae u 71. minutu.

Pobedu crno - belih fudbalera proslavili su i u košarkaškoj sekciji kluba iz Humske 1, a posle predsednika KK Partizan Ostoje Mijailovića, čestitke fudbalerima uputio je i centar evroligaša Bruno Kaboklo.

- Bravo Saldanja! Bravo Partizan - rekao je Kaboklo, inače, brazilski reprezentativac.

Košarkaš iz Brazila je vrlo brzo osvojio srca navijača Partizana, a nedavno je prisustvovao i utakmici protiv novosadske Vojvodine.