KRIZA DRMA BARSELONU! Slepi miševi se ISPRSILI pred šampionom! (VIDEO)

16.12.2023

23:34

Fudbaleri Valensijie remizirali su protiv Barselone rezultatom 1:1. (0:0) u 17. kolu La lige.

Da nešto drma Barselonu pokazatelj je toga da je u poslednje dve utakmice u prvenstvu Španije osvojila svega bod i sada već počinje da posrće u trci za titulu.

Valensija je uspela da iščupa remi protiv šampiona na Mestalji – 1:1 (0:0).

Katalonska ekipa je povela u 55. minutu golom Žoao Feliksa na asistenciju Rafinje i u tim trenucima činilo se da sve dolazi na svoje mesto. Ipak, 15 minuta kasnije Igo Guljamon je izjednačio i prekinuo niz od pet uzastopnih porara svog kluba od Katalonaca.

Barselona je treća sa 35 bodova, šest više i meč manje ima vodeća Đirona, dok je Real Madrid, takođe sa utakmicom manje, drugi sa 39 bodova.

Valensija ima 20 bodova i nalazi se na desetoj poziciji španskog šampionata.