NA RAVNE ČASTI U SURDULICI! Radnik i Voždovac podelili po bod!

10.12.2023

15:28

Fudbaleri Radnika i Voždovca odigrali su danas u Surdulici nerešeno 1:1 (0:1), u meču 18. kola Superlige.

Gosti iz Beograda poveli su golom Džuniora Flemingsa u 14. minutu. Asistent napadaču sa Jamajke bio je Nikola Zečević.

Domaćin je do izjednačenja i boda stigao autogolom Vukašina Đurđevića u 81. minutu.

Radnik je ostao poslednji na tabeli sa 11 bodova, dok Voždovac na sedmom mestu ima 22.

Superligaš iz Surdulice u narednom kolu gostuje Novom Pazaru, dok će "zmajevi" na "krovu" dočekati Železničar iz Pančeva.

fudbaleri Radnika

RADNIK – VOŽDOVAC 1:1 (0:1)

/Đurđević 81ag - Flemings 14/

Stadion u Surdulici. Sudija: Nenad Minaković. Žuti kartoni: Oreščanin, Kunić (Radnik), Burmaz, Zečević (Voždovac).

RADNIK (4-2-3-1): Ranđelović – Abubakar, Vranjanin (od 55. Mitošević), Milićević, Jović – Oreščanin, Hajdarević (od 72. Milan Stojanović) – Duronjić (od 72. Kočić), Anđelković (od 55. Bogdanović), Tomašević – Čumić (od 66. Kunić).

VOŽDOVAC (4-2-3-1): Katić – Đurđević, Damjanović, Zečević, Đuričić – Kojić (od 71. Medić), Matić – Vujanović (od 44. Vaštšuk), Nešković, Flemings (od 71. Antonijević) – Burmaz (od 76. Teodorović).