LIGA EVROPE! Marselj SLOMIO Grke! Kuva u Grupi C! (VIDEO)

26.10.2023

21:37

Odigrani mečevi trećeg kola Lige Evrope.

Fudbaleri Olimpika iz Marseja pobedili su večeras na svom terenu ekipu AEK-a iz Atine 3:1 u meču trećeg kola grupe B Lige Evrope.

Golove za Marsej postigli su Vitinja u 27, Amin Harit u 60. iz penala i Žordan Vereto takođe iz penala u 69. Jedini strelac za goste bio je Orbelin Pineda u 53. minutu.

Gosti su meč završili sa igračem manje, pošto je 59. minutu isključen golman grčkog tima Cican Stanković.

Tabela: Olimpik Marsej 5, AEK 4, Ajaks 2, Brajton 1.

Fudbaleri Betisa su u grupi C u gostima savladali Aris 1:0, dok su Sparta i Rendžers igrali bez golova.

Tabela: Betis 6, Sparta 4, Rendžers 4, Aris 3.

U oba meča grupe D nije bilo pobednika. Šturm i Atalanta igrali su u Gracu 2:2, dok je duel Rakova i Sportinga završen 1:1.

Tabela: Atalanta 7, Sporting 4, Šturm 4, Rakov 1.

Fudbaleri Moldea ubedljivo su savladali Haken na svom terenu u meču trećeg kola grupe H rezultatom 5:1. U toku je drugi meč trećeg kola grupe H između Leverkuzena i Karabaka.

Tabela: Leverkuzen 6, Karabak 6, Molde 3, Haken 0.