RONALDO DOMINIRA: Al Nasru DERBI nakon GOLEADE!

23.09.2023

07:20

Kao u najboljim danima..

Fudbaleri Al Nasra pobedili su Al Ahli 4:3 u meču 7. kola saudijskog šampionata i tako se dodatno približili vodećem Al Itihadu.

Kristijano Ronaldo bio je dvostruki strelac na meču, a sa ukupno devet golova osamio se na listi najboljih strelaca lige.

Ronaldo, Mane, Brozović, Laport, protiv Mendija, Mareza, Firmina, Kesija, Sent  Maksimena, a na tribinama zapaljiva atmosfera kao da je u pitanju veliki evropski derbi. Saudijska liga postaje sve zanimljivija za gledaoce, a ukoliko nastave ovoliko da ulažu uzeće primat u odnosu na mnoge evropske šampionate.

Što se utakmice tiče, Ronaldo je zatresao protivničku mrežu već u 4. minutu za 1:0.

Svoj drugi pogodak na meču dogodio se u 52. minutu, a njime je praktično obezbedio trijumf svom timu jer je bilo 4:2.

Dva gola za pobednički tim postigao je Taliska, dok su za poraženi sastav mrežu tresli Kesi, Marez i Al Brikan.

Al Nasr se nalazi na petom mestu šampionata sa 15 bodova, a u poslednje četiri utakmice ostvarili su isto toliko pobeda.