SUDAR TITANA U SAUDIJSKOJ ARABIJI: Palo sedam golova u velikom derbiju!

22.09.2023

22:48

Kristijano Ronaldo je postigao dva pogotka.

Fudbaleri Al Nasra

Fudbaleri Al Nasra pobedili su Al Ahli rezultatom 4:3, u velikom derbiju sedmog kola Premijer lige Saudijske Arabije.

Al Nasr je poveo već u četvrtom minutu, kada je Kristijano Ronaldo načeo mrežu gostiju, a na prednost domaćeg tima je duplirao Anderson Taliska u 17.

Frenk Kesi je na isteku pola sata igre prepolovio zaostatak Al Ahlija, ali je dva gola razlike Al Nasru vratio Taliska u nadoknadi prvog poluvremena.

Igrao se 50. minut kada je Rijad Marez iz penala smanjio na 3:2, ali je Ronaldo drugim golom na meču već u 52. vratio domaćoj ekipi dva gola viška.

Feras Al Brikan je u 87. minutu vratio nadu Al Ahliju, ali gosti nisu uspeli u završnici da dođu makar do boda.

Posle ove utakmice, obe ekipe imaju po 15 bodova i nalaze se na deobi petog mesta na tabeli.