TSC POKAZAO ZUBE: Vest Hem posle preokreta u završnici srušio vicešampiona Srbije!

21.09.2023

22:56

Tim iz Bačke Topole nije uspeo da sačuva prednost.

Vest Hem - TSC

Fudbaleri TSC-a nisu uspeli da naprave senzaciju u Londonu i da savladaju Vest Hem, u utakmici prvog kola A grupe Lige Evrope.

Tim iz Bačke Topole je pao posle preokreta, rezultatom 3:1.

Golova nije bilo u prvom poluvremenu meča u Londonu, a onda je u 47. minutu Petar Stanić doveo TSC u vođstvo.

Ekipa Žarka Lazetića je dugo čuvaka prednost, ali je poklekla u 66. minutu, kada je Nemanja Petrović nespretnom reakcijom postigao autogol.

"Čekićari" su do preokreta stigli u 70. minutu preko Mohameda Kudusa, a Tomaš Souček je u 82. postavio konačan rezultat.

Vest Hem - TSC 3:1 (0:0)

/Petrović 66ag, Kudus 70, Souček 82 - Stanić 47/

London stadion

SUDIJA: Filip Glova (Slovačka)

VEST HEM: Fabijanski - Kerer, Mavropanos, Ogbona, Kresvel (od 46. Emerson) - Fornals (od 61. Antonio), Vord-Praus, Paketa (od 86. Korne) - Kudus, Ings (od 76- Souček), Benrama.

TSC: Simić - Cvetković, Antonić, Đorđević (od 69. Krstić), Petrović (od 81. Rakonjac) - Radin, Đakovac (od 81. Ćirković), Stojić, Kuveljić (od 81. Vulić) - Stanić, Jovanović (od 90+2. Mirčevski).

Tok meča

Drugo poluvreme

Kraj! Vest Hem je slavio rezultatom 3:1!

90+2. minut - Ćirković je šutirao, ali pravo u Fabijanskog.

Igraće se još četiri minuta.

87. minut - Antonio šutira glavom posle kornera, ali lopta prolazi pored stative.

85. minut - Dve odlične odbrane Simića. Prvo je zaustavio šut Součeka, a odmah zatim i Antonija.

82. minut - GOL! Vest Hem vodi 3:1, a strelac je Tomaš Souček. Čeh je sjajno skočio i glavom posle kornera pogodio mrežu TSC-a.

81. minut - Saša Jovanović je ukrao loptu na sredini terena i odatle je pokušao da ugrozi Fabijanskog koji nije bio dobro pozicioniran. Ipak, nije bio precizan.

78. minut - Paketa šutira preko gola iz dobre pozicije.

70. minut - GOL! Blickrig "čekićara". Mohamed Kudus glavom posle kornera trese mrežu gostiju iz Bačke Topole.

69. minut - Opalio je Kuveljić po lopti, ali je Fabijanski odbranio.

66. minut - GOL! Vest Hem dolazi do izjednačenja, a Nemanja Petrović je taj koji je postigao autogol. Benrama je centrirao sa leve strane, a defanzivac TSC-a je nespretno ubacio loptu u svoju mrežu.

62. minut - Kiks Simića ne koristi Kudus. Loše je golman TSC-a procenio let lopte, ali je iz drugog pokušaja uspeo da je ukroti ispred ofanzivca Vest Hema.

55. minut - TSC igra sa puno samopouzdanja. Sevnula je još jedna kontra srpskog tima, ali je Đakovac nije dobro završio.

47. minut - GOOOOOOOOOOOOOL! TSC vodi! Petar Stanić je ukrao loptu Ogboni, izbio sam ispred Fabijanskog i rutinski ga matirao.

Počelo je drugo poluvreme, Emerson Palmijeri menja Kresvela.

Prvo poluvreme

Poluvreme! Nema golova u Londonu.

45+1. minut - Prečka! Stojić je glavom šutirao posle kornera Stanića, ali je pogodio samo okvir gola.

45. minut - Šteta! Kresvel je u poslednjem trenutku izbio loptu ispred Radina u petercu "čekićara".

41. minut - Žuti karton dobija Kerer, zbog faula nad Radinom.

31. minut - Odlična odbrana Simića nakon šuta Pakete sa distance.

26. minut - Mavropanos šutira glavom posle kornera, ali lopta prolazi tik pored stative.

17. minut - Odlična odbrana Simića, nakon šuta Kerera.

9. minut - Benrama je oprobao udarac, ali bez opasnosti po Simića.

8. minut - Jovanović je šutirao iz kontranapada, ali je Fabijanski bio dobro postavljen.

4. minut - Zapretio je Vord-Praus iz slobodnog udarca, ali se lopta odživog zida odbila u korner.