LUDNICA U MADRIDU: Real slavio u četvrtom minutu nadoknade! Kopenhagen u finišu ispustio dva gola prednosti!

20.09.2023

20:41

Sjajne predstave na startu Lige šampiona.

Real Madrid - Union Berlin

Fudbaleri Reala pobedili su u Madridu Union Berlin rezultatom 1:0 (0:0) u meču prvog kola grupe C Lige šampiona.

Jedini gol na utakmici postigao je Džud Belingem u 94. minutu. Federiko Valverde je snažno šutirao, lopta se odbila od Paula Jekela i Aleksa Krala, ali je došla pravo na nogu Belingemu, koji je pogodio praznu mrežu gostiju.

U drugom meču prvog kola grupe C od 21 sat igraće Braga i Napoli. U drugom kolu grupe C LŠ, koje je na programu trećeg oktobra, igraće Napoli - Real i Union - Braga.

Fudbaleri Galatasaraja Kopenhagena odigrali su bez pobednika, 2:2 u meču prvog kola grupe A LŠ. Kopenhagen je vodio 2:0 golovima Mohameda Eljunusija u 35. i Dioga Gonsalveša u 58. minutu. Gosti su od 73. minuta igrali sa fudbalerom manje, pošto je isključen Elijas Jelert. Galatasaraj je zatim do izjednačenja stigao pogocima Saše Boja u 86. i Tetea u 88. minutu.

U drugom meču prvog kola grupe A od 21 sat igraće Bajern i Mančester junajted.

Drugo kolo LŠ u grupi A na programu je trećeg oktobra, a sastaće se: Kopenhagen - Bajern i Mančester junajted - Galatasaraj.

Drugo poluvreme

Kraj! Real je pobedio Union Berlin 1:0, dok su Galatasaraj i Kopenhagen remizirali 2:2.

90+4. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! Real Madrid vodi 1:0! Gol posle kornera i velike gužve u petercu postiže Džud Belingem!

88. minut - GOOOOOOOOOL! Blickrig Galatasaraja! Tete donosi izjednačenje Turcima protiv Kopenhagena.

86. minut - GOOOOOOOOL! Galatasaraj smanjuje na 1:2, a pogodak je postigao Saša Boj.

73. minut - Kopenhagen ostaje sa igračem manje, pošto je Elias Jelert dobio drugi žuti karton.

63. minut - Opet stativa za Real! Sada je Hoselu glavom pokušao,ali mu se isprečio okvir gola.

58. minut - GOOOOOOOOOL! Kopenhagen vodi 2:0 protiv Galatasaraja, a strelac je Diogo Gonsalves.

52. minut - Stativa! Rodrigo je pogodio samo okvir gola Union Berlina. Nema promene rezultata u Madridu.

Utakmice su nastavljene.

Prvo poluvreme

Poluvreme! Nema golova u Madridu, Kopenhagen vodi 1:0 u Istanbulu.

35. minut - GOOOOL! Kopenhagen vodi na gostovanju Galatasaraju, a strelac je Mohamed Eljonusi.

30. minut - Pola sata je prošlo, golova i dalje nema.

10. minut - Za sada mreže miruju i u Madridu i u Istanbulu.