NOVA POBEDA INTERA: Mesi ZALUDEO rivala i postigao PRELEP POGODAK! (VIDEO)

27.08.2023

10:52

Još jednom se Argentinac upisao u listu strelaca.

Lionel Mesi slavi sa saigračima

Fudbaleri Intera iz Majamija pobedili su u gostima ekipu Njujorka rezultatom 2:0 u meču 26. kola američke MLS lige.

Inter je posle pauze od više od mesec dana odigrao meč u MLS ligi, a golove za ekipu iz Majamija postigli su Dijego Gomez u 37. i Lionel Mesi u 89. minutu.

Argentinac je ušao u igru u 60. minutu. Mesiju je ovo bio prvi meč za ekipu iz Majamija u ovom takmičenju, a ujedno i prvi gol u MLS ligi.

Mesi je od dolaska u Majami odigrao devet utakmica u svim takmičenjima, a postigao je 11 golova uz tri asistencije. Inter je zabeležio svih devet pobeda.

Inter se trenutno nalazi na 14. mestu na tabeli Istočne konferencije MLS lige sa 21 bodom iz 23 utakmice.

Ekipa iz Majamija će naredni meč odigrati 31. avgusta protiv Nešvila.