SVE DALJE OD ZVEZDE? Late Lat zaigrao za Atalantu i dao gol u stilu VELEMAJSTORA!

20.07.2023

19:22

Lak i ubedljiv trijumf člana Serije A.

Napadač Emanuel Late Lat bio je strelac za Atalantu koja je u pripremnom meču deklasirala selekciju Valserijana rezultatom 11:0.

Bivši centarfor Sent Galena mrežu rivala zatresao je u 21. minutu, na dodavanje Hojlunda, predriblavši golmana i pogodivši nebranjen gol.

Late Lat je, na taj način, iskoristio šansu koju mu je ukazao trener kluba iz Bergama Đan Pjero Gasperini, a videćemo da li će ga ovaj pogodak dodatno udaljiti od prelaska u Crvenu zvezdu, koja ga silno želi.

Do kraja susreta koji je trajao 80 minuta Atalanta je do vrha napunila mrežu nejakog protivnika, a Late Lat je imao jedno poluvreme da se dokaže i utisak je da se polako vraća u pravu formu. Zbog igara u Švajcarskoj dospeo je na radar crveno-belih, a gde će nastaviti karijeru videćemo do kraja letnje pijace.