LETELE KAMENICE, FLAŠE I LOPATE! Horor scene na fudbalskom meču! Žestoka MAKLJAŽA navijača sa policijom! (VIDEO)

30.04.2023

09:15

Utakmicu elitnog tuniškog ranga između Esperanse i Kalibija obeležio je haos među navijačima.

Na poluvremenu četvrtfinalnog meča afričke Lige šampiona, u kome su se sastali Esperansa - Kalibi, viđene su haotične scene i veliki broj povređenih navijača.

Posle prvih 45 minuta izbio je sukob fanova i policije, stadion se našao u plamenu, ali je i pored toga susret nastavljen bez prekida!

Dugo se čekalo na početak drugog poluvremena, da bi nakon svega duel bio završen nerešenim rezultatom 1:1. Remijem je bio zadovoljniji Esperans, obzirom da mu je on doneo prolazak u polufinale.

Što se tiče preostalih utakmica, Memelodi je u Južnoj Africi savladao Beluizdad 2:1 i overio plasman među četiri najbolja, dok je Al Ahli odoleo na gostovanju marokanskoj Raja Kazablanki i remizirao rezultatom 0:0.

Budući da su Marokanci dobili prvu utakmicu sa 2:0, izvadili su kartu za polufinale afričke Lige šampiona.