VLAHOVIĆ ODVEO JUVENTUS U ČETVRTFINALE LE: Junajted izbacio Betis, pirova pobeda Fenera, Šahtjor primio 7 komada (VIDEO)

16.03.2023

20:47

Poznati prvi četvrtfinalisti drugog po kvalitetu klupskog međunarodnog takmičenja u Evropi.

Dušan Vlahović slavi gol

Odigrane su prve četiri revanš utakmice osmine finala Lige Evrope, a produžetaka nije bilo ni na jednoj.

Fudbaleri Juventusa plasirali su se u četvrtfinale, pošto su u gostima pobedili Frajburg sa 2:0, posle slavlja prošle nedelje u Torinu od 1:0. Prvi gol na meču postigao je Dušan Vlahović, koji je pogodio sa bele tačke u 45. minutu, dok je Federiko Kjeza u sudijskoj nadoknadi postavio konačan rezultat.

Pobedu od prošle nedelje (4:1) je potvrdio i Mančester junajted koji je minimalnim rezultatom savladao Betis u Sevilji, golom Markusa Rašforda u 56. minutu.

Minimalnu pobedu je ostvario i Fenerbahče kod kuće protiv Sevilje, ali su Andalužani otišli mešu osam najboljih, jer su u Španiji slavili sa 2:0.

Posle remija prošle nedelje (1:1), Fejenord je u Roterdamu do vrha napunio mrežu Šahtjora, pošto je slavio sa 7:1.