OPŠTA LUDNICA: Murinjo isključen, Roma poražena! Stanković preuzeo fenjer (VIDEO)

28.02.2023

20:39

Utakmica puna uzbuđenja odigrana je u Kremoni.

Žoze Murinjo

Fudbaleri Kremonezea pobedili su na svom terenu Romu rezultatom 2:1 (1:0), u pretposlednjoj utakmici 24. kola Serije A.

To je ekipi iz Kremone bio prvi trijumf ove sezone, pošto je prethodno ostvarila devet remija i 13 poraza.

Domaći tim je poveo u 17. minutu kada je mrežu "vučice" načeo Frank Tsađut.

Trener gostiju Žoze Murinjo je isključen na početku drugog poluvremena, zbog ponašanja u njegovom maniru, a Leonardo Spinacola je i pored tog hendikepa poravnao rezultat u 71. minutu.

Ipak, pobedu Kremonezeu je sa bele tačke osam minuta pre kraja doneo Danijel Ćofani.

Ovom pobedom je Kremoneze skočio sa poslednjeg na pretposlednje mesto na tabeli Kalča, a fenjer je preuzela Sampdorija koju sa klupe vodi Dejan Stanković.

Sa druge strane, Roma je ostala na petoj poziciji.