MAJSTOR JE MAJSTOR: Ben REŠETA i na Kipru! (FOTO)

11.02.2023

17:55

Reprezentativac Komorskih Ostrva upisao se u listu strelaca u trijumfu na gostovanju Paralimniju rezultatom 2:1.

El Fardu Ben

Nekadašnji napadač Crvene zvezde, El Fardu Ben, postigao je gol i na drugoj vezanoj utakmici za APOEL, pošto je prethodnog vikenda uspeo da pogodi protiv Apolona na domaćem terenu. Ovoga puta, reprezentativac Komorskih Ostrva upisao se u listu strelaca u trijumfu na gostovanju Paralimniju rezultatom 2:1.

Ben je postigao drugi gol na utakmici za APOEL u 60. minutu čime je duplirao prednost gostiju i tako im faktički osigurao tri boda, mada je u završnici Meira u 75. minutu prepolovio razliku i uneo dramu.

APOEL je trenutno drugi na tabeli sa 52 boda, što je dva manje od AEK-a iz Larnake, a četiri više od Pafosa koji je trećeplasirani.