NOVA POBEDA ZVEZDE NA PRIPREMAMA: Motika zakopao crno-bele (VIDEO)

19.01.2023

16:50

Šampion Srbije ponovo slavio u Turskoj.

emanja Motika slavi gol protiv Nefčija

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su i drugi trijumf na zimskim pripremama u Turskoj, pošto su rezultatom 1:0 savladali azerbejdžanski Nefči.

Pobedu šampionu Srbije nad rivalom iz Bakua doneo je Nemanja Motika, pogotkom već u četvrtom minutu utakmice.

Brzonogi ofanzivac je preciznim udarcem sa nekih 15-ak metara na najbolji mogući način krunisao jednu polukontru crveno-belih.

Trener Crvene zvezde Miloš Milojević je od prvog minuta na teren poslao sledećih 11:

Borjan - Gobeljić, Milunović, Pankov, Rodić - Mijailović, Srnić - Motika, Kangva, Mitrović - Mijatović.

Na početku drugog poluvremena su šansu dobili Seku Sanogo, Ibrahim Mustafa, Nikola Vasiljević i Veljko Nikolić, dok je ostatak postave Milojević zamenio uoči poslednjih pola sata igre.