KRAJ SUPERLIGAŠKE JESENI: Čuka konačno proradila, "Golubovi" sleteli s "Krova" i prosuli pobedu nad Partizanom!

13.11.2022

21:03

Lak posao za crno-bele sa Banovog brda.

Slavlje fudbalera Čukaričkog

Fudbaleri Čukaričkog savladali su ekipu Mladost GAT u 19. kolu Mozzart Superlige Srbije rezultatom 2:0.

"Brđani" su osetili slast pobede u šampionatu prvi put nakon nepunih mesec dana, rutinskim slavljem protiv Novosađana.

Oni su sav posao na ovom meču završili u prvom poluvremenu. Od starta su krenuli u napad, a Rogan koji se najviše isticao u napadačkim akcijama pogodio je u 30. minutu i doveo Čukarički u vođstvo. Samo šest minuta kasnije Čukarički je vodio sa 2:0, a strelac je Đorđe Ivanović.

U nastavku je Čukarički i dalje napadao, Luka Adžić je pogodio prečku, a do kraja su Brđani u potpunosti kontrolisali meč i ostvarili trijumf. Čukarički je na pauzu otišao na četvrtom mestu sa 25 bodova, dok je Mladost ostala na 15. mestu sa 13 bodova.

Zavesu na jesenji deo prvenstva Srbije spustili su Voždovac i Spartak na "Krovu", a domaćin je slavio sa 2:0, golovima Burmaza i Pantovića.

Subotičani su, na taj način, pokvarili utisak koji su u četvrtak uveče ostavili u Humskoj, kada su nadigrali Partizan minimalnim rezultatom, pogotkom Bijelovića u finišu utakmice.