Partizan više nije DRUGI najbolji tim u Srbiji!

29.10.2022

21:02

U subotu su odigrane četiri utakmice u okviru 17. kola Mozzart bet Superlige Srbije.

Fudbaleri Partizana posle kiksa protiv Javora (3:3)

Fudbaleri TSC-a nastavili su sa sjajnim partijama, te su upisali pobedu na teškom gostovanju Javoru u Ivanjici.

Klub iz Bačke Topole slavio je sa 1:0, a jedini pogodak postigao je Ifet Đakovac u 89. minutu utakmice sa bele tačke.

TSC je ovim trijumfom ponovo na drugom mestu, pošto je preskočio beogradski Partizan na tabeli. Izabranici Žarka Lazetića imaju dva boda, ali i dva meča viška, u odnosu na velikana iz Humske 1.

Fudbaleri Čukaričkog i Novog Pazara remizirali su 2:2 na Banovom Brdu. Mijić je doveo goste u prednost, da bi domaćin golovima Ivanovića i Docića sa bele tačke.

Ipak, Novi Pazar je uspeo da osvoji bod zakvaljujući drugom pogotku Mijića, ovog puta sa bele tačke.

Fudbaleri Vojvodine su u novosadaskom derbiju savladali Mladost GAT rezultatom 2:0.

Golove za domaćina na Karađorđu postigli su Čumić u prvom i Kabić u drugom poluvremenu.

Golova nije bilo samo u Beogradu, gde su domaćin Voždovac i Napredak odigrali nerešeno 0:0.

U nedelju su na programu još četiri utakmice 17. kola Mozzart bet Superlige Srbije, a najzanimljivije biće u Lazarevcu, gde će Kolubara dočekati Crvenu zvezdu, kao i u Humskoj gde nas očekuje duel Partizana i Radničkog iz Niša.