Kiks Reala u Madridu, Barsa sve bliža! (VIDEO)

30.10.2022

17:38

Fudbaleri Đirone napravili su veliko iznenađenje i odigrali 1:1 sa Realom u Madridu, u 12. kolu španske La Lige.

Poveo je Real na ovom meču golom Vinisijusa Žunior u 70. minutu duela, ali je Đirona došla do poravnjanja 10 minuta kasnije pogotkom Stančiua.

Katalonski tim je uspeo da odoli do samog kraja, a domaćinu je samom finišu nakon VAR intervencije poništen gol za 2:1.

Nakon ovog remija u Madridu Real je sada na bod više od drugoplasirane Barselone. Nema sumnje da nas do kraja LA lige čeka još dosta uzbuđenja u borbi za šampionsku titulu.