Spektakl na Santjago Bernabeu! (VIDEO)

22.10.2022

21:08

Fudbaleri Real Madrida savladali su Sevilju sa 3:1 u derbi meču 11. kola LA Lige.

Benzema i Valverde

Sve je počelo sjajno za Madriđane, koji su poveli već u petom minutu prvim golom u ovoj sezoni Primere Luke Modrića.

Sevilja je mnogo žustrije ušla u drugo poluvreme. To se isplatilo ekipi Horhea Sampaolija nakon devet minuta igre u nastavku. Dvojica Argentinaca Gonzalo Montijel i Erik Lamela iskreirala su izjednačujući pogodak.

Uvideo je Anćeloti šta je potrebno njegovom timu za pobedu i u 77. minutu u igru uveo Lukasa Vaskeza i Marka Asensija.

Upravo je Asensijo proigrao Vinisijusa, a Brazilac nesebično asistirao Vaskezu za pobednosni pogodak samo dva minuta kasnije. Spektakl na "Bernabeu" upotpunio je maestralni Federiko Valverde golčinom u 81. minutu za konačnih 3:1.