PIKSIJU NEĆE BITI LAKO DA ODLUČI: Sjajnim igrama on se nameće - hoće li za njega biti mesta u avionu za Katar?

30.10.2022

12:50

Iz nedelje u nedelju pruža sve zapaženije partije.

Sjajnim igrama već sada je naterao selektora Dragana Stojkovića da o njemu dobro razmisli.

Filip Mladenović, aktuelni fudbaler poljske Legije pružio je sjajnu partiju tokom prvenstvenog meča protiv Jagelonije.

Fudbaleri ekipe iz poljske prestonice godtovali su u najvećem gradu severoistočne Poljske i stigli do ubedljivog trijumfa rezultatom 5:2.

Filip Mladenović dok je nosio dres Crvene zvezde

Domaćin je stigao do početne predsnoti, ali su fudbaleri Legije već do poluvremena uspeli da tri puta zatresu mrežu domaćina i već tada reše pitanje pobednika. Drugi gol za ekipu iz prestonice delo je povremenog srpskog reprezentativca Filipa Mladenovića koji je na sjajan način okončao kontranapad svoje ekipe, a treba napomenuti da je gol postigao, za na njega neuobičajen način, desnom nogom.

U nastavku susreta Mladenović je pored svog imena upisao i asistenciju kod petog pogotka svoje ekipe.

Ovim susretom nekadašnji fudbaler Crvene zvezde nameće se selektoru Draganu Stojkoviću za predstojeće Svetsko prvenstvo u Kataru, a već sada na svom kontu nakon 12 odigranih mečeva ima pet postignutih pogodaka i pet asistencij.