KATASTROFA LIVERPULA U NAPULJU: Bajern se POIGRAVAO sa Interom, PETARDA Barse uz het-trik Levandovskog! (VIDEO)

07.09.2022

17:45

Završeno je 1. kolo grupne faze Lige šampiona.

Zjelinski slavi gol Liverpulu

Fudbaleri Napolija deklasirali su Liverpul na "Maradoni" rezultatom 4:1 (3:0). Napolitanci su pitanje pobednika rešili već u prvom poluvremenu, pošto su na veliki odmor otišli sa tri gola viška. Dvostruki strelac bio je Zjelinski, a precizni su bili još i Angisa i Simeone, dok je počasni gol "Redsa" delo Dijaza u 49. minutu susreta.

Bajern je rutinski savladao Inter na "Meaci" sa 2:0 (1:0), a Bavarci su mogli da slave i ubedljivijim rezultatom. Sane je dao vodeći pogodak, bio je zaslužan i za drugi, ali je on upisan kao autogol D'Ambrozija.

Barselona je na "Kamp Nou" deklasirala Viktoriju sa 5:1, a trostruki strelac bio je poljski centarfor Robert Levandovski.

Klub Briž je napravio blago iznenađenje pobedom nad Bajerom, a minimalac Belgijancima doneo je Silija u 42. minutu utakmice.

Totenhem je u Londonu iskoristio prednost igrača više, budući da je defanzivac Marseja Mbemba isključen početkom drugog poluvremena. Dvostruki strelac bio je Rišarlison za vežna tri boda "Spursa" na startu grupne faze elitnog takmičenja.

Dramatičan finiš imao je duel Atletika i Porta na "Metropolitanu". Porto je takođe ostao sa desetoricom, posle isključenja Taremija, a Ermoso je doneo vođstvo "Jorgandžijama" u drugom minutu sudijske nadoknade. Portugalci su potom izjednačili "sa kreča", ali je Grizman dao pobedonosni pogodak u debeloj nadoknadi vremena!

Tok utakmica mogli ste da pratite uživo na našem portalu.

Atletiko Madrid - Porto 2:1 (0:0) /Ermoso 90+2, Grizman 90+11 - Uribe p.90+6/

Barselona - Viktorija Plzen 5:1 (3:1) /Kesi 13, Levandovski 34, 45+3, 68, Tores 71 - Sikora 44/

Klub Briž - Bajer 1:0 (1:0) /Silija 42/

Inter - Bajern 0:2 (0:1) /Sane 25, D'Ambrozio ag.66/

Napoli - Liverpul 4:1 (3:0) /Zjelinski p.5, 47, Angisa 31, Simeone 44 - Dijaz 49/

Totenhem - Marsej 2:0 (0:0) /Rišarlison 76, 81/

Kraj 1. runde grupne faze Lige šampiona!

90+11. minut - Neverovatna završnica na "Metropolitanu". "Jorgandžije" su ipak slavile pogotkom Grizmana u 101. minutu, na asistenciju Vicela - 2:!

90+6. minut - GOOOOL! Porto je stigao do dramatičnog izjednačenja u Madridu, Uribe je realizovao penal - 1:1!

90+2. minut - GOOOOL! Ermoso je doneo prednost Atletiku - 1:0!

90. minut - Počinje nadoknada vremena na šest terena širom "starog kontinenta".

82. minut - Porto je ostao sa igračem manje, budući da je Taremi zaradio drugi žuti karton.

81. minut - Rišarlison je ekspresno duplirao vođstvo "Spursa", koji su na pragu pobede - 2:0!

76. minut - GOOOOL! Rišarlison je konačno slomio otpor francuskog velikana, koji se brani sa desetroicom, 1:0 je u Londonu!

74. minut - Patrik Šik je postigao izjednačujući gol za Bajer, ali je on poništen zbog igranja rukom.

71. minut - Pukla je "petarda" na "Kamp Nou", Dembele je proigrao Toresa, koji je dao peti gol za Barselonu protiv Plzena - 5:1!

68. minut - GOOOOL! Het-trik Levandovskog, Plzen "u kanalu" - 4:1 na "Kamp Nou"!

66. minut - GOOOOL! Fenomenalna akcija Bajerna koju je ponovo krunisao Sane, ali će na kraju pogodak biti vođen kao autogol D'Ambrozija - 0:2 je u Milanu...

60. minut - Pola časa do kraja mečeva.

50. minut - Koke je zatresao mrežu Porta, ali je gol poništen zbog ofsajda.

49. minut - GOOOOL! Dijaz je dao gol nade za Liverpul u Napulju - 4:1!

48. minut - Totenhem ima prednost igrača više u Londonu, pošto je Mbemba dobio crveni karton.

47. minut - GOOOOL! Novi pogodak Zjelinskog, poker Napolija, Liverpul pred katastrofom - 4:0!

46. minut - Počela su druga poluvremena.

Kraj prvih poluvremena!

45+3. minut - GOOOL! Drugi pogodak Levandovskog za "miran san" Katalonaca - 3:1!

44. minut - Golovi u Španiji i u Italiji. Sikora je prepolovio zaostatak Plzena u Kataloniji (1:2), dok je Simeone postigao treći gol za Napoli protiv "Redsa" - 3:0!

42. minut - GOOOOL! Klub Briž je "otvorio" mrežu Bajera, Silija je bio precizan, na asistenciju Skov-Olsena - 1:0!

34. minut - GOOOOL! Levandovski je pogodio mrežu Čeha, Barselona rutinski vodi rezultatom 2:0 protiv autsajdera grupe C!

31. minut - GOOOOL! Angisa je duplirao prednost Napolija, Liverpul u nokdaunu na "čizmi" - 2:0!

25. minut - GOOOL! Liroj Sane je slomio otpor "nero-azura", Bavarci poveli na "Meaci" - 0:1!

18. minut - Osimen je promašio jedanaesterac za Napolitance, ostaje 1:0 na jugu Italije...

13. minut - GOOOOL! Kesi je doneo prednost Barsi protiv Viktorije Plzen, na asistenciju Kundea - 1:0 na "Kamp Nou"!

5. minut - GOOOOL! Zjelinski je doveo Napoli u vođstvo iz penala, a prethodno je Osimen pogodio stativu na samom startu meča. Liverpul gubi na "Maradoni" - 1:0!

1. minut - Počele su utakmice.

Počeli su mečevi!

Večeras se igraju osam utakmica grupne faze Lige šampiona, a derbi mečevi igraju se u Milanu i Napulju.

Inter će na stadionu "Đuzepe Meaca" ugostiti ekipu Bajerna, dok na "Maradonu" stiže slavni Liverpul.

Uzbuđenja se očekuju i u engleskoj i u španskoj prestonici. Totenhem je favorit da upiše tri boda protiv Marseja, dok će Atletiko pokušati da upiše zlata vrednu pobedu nad Portom.

Barselona je izraziti favorit protiv Plzena, dok u Belgiji igraju Klub Briž i Bajer Leverkuzen.

Dva meča su odigrana ranije, od 18:45 časova, a tok utakmkica možete pratiti uživo na našem portalu.