PRVENAC SADIKA NA DEBIJU: Barsa se razgoropadila na teškom gostovanju! (VIDEO)

20:56

Nigerijac već postaje ljubimac navijača u San Sebastijanu.

Umar Sadik slavi prvenac u dresu Real Sosijedada

Ljubimac Grobara Umar Sadik pre nekoliko dana je prešao iz Almerije u Real Sosijedad, a već na debiju za novi tim je postigao prvenac - i to protiv Atletiko Madrida.

"Jorgandžije" su gostovale u San Sebastijanu i vodile su od petog minuta kada ih je Alvaro Morata doveo u vođstvo.

Međutim, na poluvremenu je sa klupe ušao bivši centarfor Partizana, a već u 55. minutu je dao prvi gol u plavo-belom dresu za konačnih 1:1.

Nešto kasnije je Barselona na gostovanju Sevilji slavila sa 3:0, takođe u okviru četvrtog kola La Lige.

Rafinja je u 21. minutu načeo mrežu Andalužana, Robert Levandovski je u 36. udvostručio prednost Katalonaca, a konačan rezultat je postavio Erik Garsija u petom minutu drugog poluvremena.