NOVI KIKS BAJERNA: Bavarci tonu na tabeli Bundeslige! Ubedljiv trijumf Kelna! (VIDEO)

Partizanov rival u Ligi konferencija upisao veliku pobedu.

Džošua Kimih protiv Union Berlina

Fudbaleri Bajerna iz Minhena vezali su drugi remi u Bundesligi, zbog čega su izgubili i lidersku poziciju na tabeli.

Oni su odigrali 1:1 na gostovanju Union Berlinu.

Domaći tim je poveo preko Šeralda Bekera u 12. minutu, a bod Bavarcima doneo je Džošua Kimih golom koji je dao tri minuta kasnije.

U istom terminu je odigrano još četiri utakmice. Istim rezultatom koji je viđen u Berlinu (1:1) je završen meč Štutgart - Šalke, a na preostala tri susreta su slavili gosti.

Frajburg je sa 3:2 bio bolji od Bajer Leverkuzena, Verder je pobedio Bohum rezultatom 2:0, a Partizanov rival u Ligi konferencija, Keln, nadigrao je Volfsburg sa 4:2.