SPAS U ZADNJI ČAS: Inter pobedio Leće u 95. minutu, "srpski" Torino rutinski u Monci (VIDEO)

13.08.2022

21:06

Nero-azuri savladali povratnika u Seriju A sa 2:1, dok je su istim rezultatom slavili i "bikovi".

Slavlje fudbalera Intera

Spas u zadnji čas! Tako se najbolji način može opisati pobeda Intera od 2:1 na gostovanju Lećeu u prvom kolu Serije A.

Povratnik u elitni rang italijanskog fudbala imao je rezultat od 1:1 i remi na startu prvenstva, ali je desni bek Denzel Damfris u 95. minutu savladao Falkonea!

Prethodno je Romelu Lukaku doveo nero-azure u vođstvo posle samo dva minuta igre, ali je izjednačio Asan Kisej u 48. minutu.

Sa druge strane, "srpski" Torino rutinski je pobedio Moncu sa 2:1, iako je primio gol u 94. minutu kada je Dani Mota matirao Vanju Milinković-Savića u 94. minutu.

Ipak, "bikovi" su ranije osigurali trijumf golovima Alekseja Mirančuka u 43. i Antonija Sanabrije u 65. minutu.

Drugi reprezentativac naše zemlje, Nemanja Radonjić na terenu je proveo svih 90 minuta.